| Prof. Paolo Manzo – Rock Your Smile
Prof. Paolo Manzo to światowej klasy specjalista leczenia ortodontycznego. Zaufaj Profesjonaliście i zgłoś się do nas
Paolo Manzo, leczenie ortodontyczne, ortodonta
2710
page,page-id-2710,page-template-default,ajax_updown_fade,page_not_loaded,
 

 

 

Prof. Paolo Manzo

Twoim leczeniem zajmie się światowej klasy specjalista leczenia ortodonytcznego techniką językową:

Prof. Paolo Manzo

Prof. Paolo Manzo, DDS, MSc Orthod, Ph.D

  • Członek European Lingual Board of Orthodontics
  • Prezydent Leading Alliance Society
  • Członek Italian Board of Orthodontics
  • Członek European Board of Orthodontics
  • Członek European Federation of Orthodontics Board
  • Profesor Wydziału Ortodoncji – Uniwersytetu „Federico II” w Neapolu

Prof. Paolo Manzo ukończył z wyróżnieniem wydział stomatologii na Uniwersytecie w Neapolu, gdzie również otrzymał tytuł doktora w dziedzinie Ortopedii Twarzowo-Szczękowej oraz Specjalisty Ortodonty. Obecnie jest Profesorem na wspomnianej uczelni. Włoska Rada Ortodontyczna przyznała doktorowi Manzo certyfikat doskonałości za zasługi na polu ortodoncji klinicznej. Wykładowca wielu kursów i sympozjów na całym świecie.

„Wieloletnie doświadczenia w dziedzinie ortodoncji utwierdzają mnie w przekonaniu, że leczenie aparatami lingwalnymi typu Harmony jest obecnie najlepszą metodą dla pacjentów z wadami zgryzu, którym zależy na estetyce leczenia. Po spotkaniach z setkami lekarzy z całego świata, przy okazji różnego rodzaju prelekcji i sympozjów jestem przekonany, że praca z technologią jaką prezentuje aparat Harmony jest najlepszym dostępnym rozwiązaniem.

Prowadząc leczenie zawsze za priorytet przyjmuję działanie zgodne ze sztuką lekarską oraz pełną satysfakcję pacjenta w trakcie i po zakończeniu leczenia. Stosowanie aparatów lingwalnych pozwala mi osiągać maksymalne zadowolenie obu stron. Komfort, estetyka, skuteczność oraz szybkość leczenia za pomocą aparatu Harmony jest bezkonkurencyjna i polecam ją wszystkim, którzy zdecydują się na aparat niewidoczny. W tych niewielkich i gładkich elementach składających się na aparat kryje się ortodoncja XXI wieku.”podpis-manzo

.